Tým

 

tym_cor_1

Jan Slabý (partner)

Zkušenosti s investičním bankovnictvím v České republice a na Slovensku od roku 1996. Před vstupem do společnosti ECF strávil Jan Slabý více než pět let ve společnosti WOOD & Company, kde působil v oddělení Corporate Finance. Zde získal mnoho zkušeností s M&A transakcemi. Podílel se na významných transakcích v rámci různých odvětví české a slovenské ekonomiky. Jeden rok také působil Jan Slabý v Číně jako vedoucí analytického oddělení a projektový manažer společnosti PPF Investments.

tym_cor_2

Lubomír Dugovič (ředitel)

Poslední necelé tři roky působil na pozici partnera ve společnosti Raffles Investments Ltd., kde byl zodpovědný za realizace transakcí M&A a divestic. Zkušenosti z privátního a investičního bankovnictví získával Lubomír Dugovič od roku 2000 při úzké spolupráci se švýcarskou privátní bankou Anker Bank Zurych. Má více jak desetiletou profesionální praxi v různých ekonomických oborech, převážně v oblasti investic, M&A, divestic, financí, správy pohledávek, obchodu a privátního bankovnictví. Pracoval v několika mezinárodních společnostech v různých zemích i mimo Evropu.

tym_cor_3

Jiří Melicherčík (senior manager)

Rovněž zkušenosti v oblasti investičního bankovnictví od roku 1996. Během své kariéry působil Jiří Melicherčík ve společnostech Stratego Invest a SI Corporate Finance, kde se v rámci svých aktivit věnoval například finančnímu řízení společnosti net4net či provoznímu a finančním řízení firmy GRAPE Services.

tym_cor_4

Viktor Šoltés (manager)

Zkušenosti ve finančním sektoru od roku 1999. Pracoval jako investiční analytik v PPF Asset Management a Conseq Investment Management se zaměřením na střední a východní Evropu. Předtím působil ve vedoucí pojišťovně na Slovensku - Slovenská poisťovňa. Viktor Šoltés pokračuje na Vysoké škole ekonomické postgraduálním studiem. V březnu 2006 se umístil na 6. místě v soutěži Global Management Challenge 2006 (Euromanager) organizované společností Microsoft Česká republika.

Tento hlavní realizační tým je doplněn o analytiky, kteří poskytují podporu při realizaci jednotlivých projektů.